WILLA SAGA - Zakopane
powrt na stron gwn nocleg,kwatera,pensjonat - Zakopane. Powrt na stron gwn

Jesteś 10152
gościem
na naszej stronie


Wakacje w Zakopanem

Letni pobyt z rodziną w Zakopanem mogę uznać za naprawdę bardzo udany. Całe 10 dni udało nam się spędzić wyjątkowo aktywnie, w dużej mierze było to zasługą wspaniałej pogody i choć upał czasem nam dokuczał to nie możemy narzekać, bo i się opaliliśmy i zwiedzaliśmy i wypoczęliśmy. Jednymi minusami tego pobytu był dojazd i powrót do domu, ale dla kogoś kto uwielbia góry będzie to jedynie drobną niedogodnością.
Nocleg rezerwowaliśmy z trzy miesięcznym wyprzedzeniem,  zakopane apartamenty są niezłym pomysłem dla rodziny, można ugotować, spokojnie zjeść no i ma się do dyspozycji całe mieszkanie, dzieci nikomu nie przeszkadzają.
Wszystkie atrakcje w zakopanem jakie zwiedziliśmy były bardzo fajne, oczywiście najbardziej zadowolone były dzieci. Aquaparki, muzea, kolejka na Kasprowy, Morskie Oko, park linowy to wszystko sprawiło, że nasz urlop był niezapomniany. atrakcje w zakopanem to też zwykły spacer Krupówkami, morze kolorowych straganów, muzyka i wspaniały gwar. Widać w centrum jak wiele jest różnych noclegów, zakopane apartamenty, wille, pensjonaty, hotele.
Również dla podniebienia taki wypoczynek jest miły, wszystkie restauracje, oberże, gospody serwowały nam smaczne i świeże dania. Dzieciaki wiadomo – zajadały się goframi i lodami. Myślę, że po powrocie do szkoły będą miały co opowiadać koleżankom i kolegom. Żal im tylko, że nie spotkały niedźwiedzia.

Copyright 2000 - 2019 | Zaloguj | Wakacje w Zakopanem